Кінець ери дипломів: HR-керівники змінили підходи до найму.


HR-професіонали все більше звертають увагу на навички працівників під час найму. За дослідженням компанії ETS, майже 90% керівників з персоналу вважають, що важливіше здійснювати найм на підставі конкретних навичок, ніж наявності вищої освіти. Ось що повідомляє журнал Fortune.
"Це не про заміну дипломів — це про їх збалансування з реальними, демонстрованими навичками, які роблять людей працездатними", — пояснює Мішель Фроа, глобальний директор з маркетингу та інновацій ETS.
Тренд зорієнтований на навички
Сьогодні роботодавці все більше акцентують увагу на навичках кандидатів та їх здатностях виконувати роботу, незалежно від освіти. Проблеми з пошуком кваліфікованих працівників і вартість вищої освіти змушують бізнеси звертати увагу на конкретні здібності та навички.
"Я не впевнений, що коледж готує людей до потрібної сьогодні роботи. Думаю, це серйозна проблема, і всі питання стосовно студентських кредитів... дійсно важливі", — відзначив CEO Meta Марк Цукерберг.
Практичні навички стають особливо важливими на сучасному ринку праці, де акцент складається на показу конкретних можливостей у робочому середовищі.
Згідно з дослідженням компанії ETS, HR-професіонали приділяють увагу саме навичкам кандидатів, а не лише вищій освіті під час процесу найму працівників. Цей тренд віддзеркалює нову парадигму на ринку праці, де ключовим стають практичні вміння та реальний досвід.
Компанії все частіше віддають перевагу практичним навичкам кандидатів над формальною освітою, що відкриває нові можливості для шукачів роботи з різних сфер діяльності. Даний тренд може допомогти уникнути проблем з пошуком кваліфікованих працівників та сприяти розвитку ринку праці.Читайте також
- Марк Цукерберг зібрав зіркову команду для розробки суперінтелекту
- Американець хотів зробити прибутковий бізнес за 24 години: чим завершився експертимент
- Власника МЕТА на суді змушують продати Instagram і WhatsApp