Мінстратегпром запускає Бібліотеку комплектуючих для виробників зброї.


Міністерство створило "Бібліотеку комплектуючих" для українських виробників озброєння
Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України оголосило про запуск нового цифрового сервісу під назвою "Бібліотека комплектуючих". Цей сервіс буде корисним для українських виробників озброєння та військової техніки.
"Бібліотека комплектуючих" - це безпечна цифрова база, в якій зібрана продукція українських виробників. Для отримання доступу до неї потрібно буде пройти перевірку. Завдяки цьому сервісу виробники матимуть можливість знайти нових партнерів і розпочати співпрацю з метою збільшення виробництва української зброї.
Авторизуватися в "Бібліотеці комплектуючих" можна за посиланням:
Головна мета цього сервісу - покращити співпрацю між українськими компаніями, які виробляють компоненти та готові вироби. Використання цієї платформи також сприятиме зменшенню залежності від імпортних комплектуючих і зростанню можливостей виробництва озброєння в Україні.
Адміністрація "Бібліотеки комплектуючих" знаходиться в Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України.
Наразі, у цьому сервісі можуть розміщуватися пропозиції тільки від українських виробників. Пріоритет надається компонентам для безпілотників та засобів РЕБ, так як є велика потреба у розширенні виробництва цих засобів. Вже додана інформація про 38 пропозицій від 16 виробників комплектуючих для озброєння та військової техніки. Серед них є антени, підсилювачі, рами FPV, інші деталі та аксесуари, а також сервісні послуги. Каталог продукції буде постійно оновлюватись залежно від наявності товарів.
Читайте також
- У США саботують мирний план Трампа: експерт назвав винного у Пентагоні
- Україну чекає літо безжальних атак: WSJ розкрив новий план Путіна
- Відповідь за "Шахеди": ЗСУ вразили ключовий об'єкт ВПК у Підмосков'ї
- Держоператор тилу розповів про санкції проти недобросовісних постачальників
- Росія випустила 550 цілей: Зеленський розкрив деталі наймасштабнішого комбінованого удару по Україні
- Навчання "Сі Бриз 2025": які завдання для українських кораблів