Повернувся зі Швеції, щоб стати на захист України. Згадаймо Степана Керніцького.


Кожного дня о 9 ранку українці вшановують пам'ять всіх, чиє життя забрала російсько-українська війна. Сьогодні ми згадаємо Степана Керніцького.
Життя Степана Керніцького, який боровся із окупантами у складі 42-ї окремої механізованої бригади оперативного командування "Захід" Сухопутних військ ЗСУ, обірвалося 17 лютого 2025 року.
Степан Керніцький народився 9 січня 1981 року у Львові. Він навчався у Львівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7 Львівської міської ради, а потім вступив до Комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут".
Останні 10 років він прожив і працював у будівельній сфері у Королівстві Швеція. Всім було відомо, що він був доброю та щедрою людиною.
Після початку повномасштабного вторгнення Росії до України, Степан повернувся на Батьківщину і разом зі своїм братом став захищати Україну від російських загарбників. Він служив у роті охорони, а потім виконував бойові завдання на Донеччині та Херсонщині у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.
Останнім часом він боровся з окупантами у складі 42-ї окремої механізованої бригади оперативного командування "Захід" Сухопутних військ Збройних Сил України.
Його життя скінчилося 17 лютого 2025 року. Похорон проходив 24 лютого у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Після загальноміської церемонії прощання на площі Ринок Степана Керніцкого поховали на Личаківському кладовищі.
Він залишився сину, дружині, батькові та брату з родиною.
"Главком" долучається до хвилини мовчання, вшановуючи пам'ять всіх українців, які загинули у боротьбі за Батьківщину. Ми пам'ятаємо загиблих від рук російських загарбників, запалюємо свічки пам'яті та схиляємо голови в скорботі під час загальнонаціональної хвилини мовчання, вшановуючи громадян України, які віддали життя за свободу і незалежність держави: військових, цивільних та дітей - усіх тих, хто загинув у боротьбі з російськими окупантами та внаслідок нападу ворожих військ на українські міста і села.
Читайте також
- Пастки для пенсіонерів — що категорично не можна робити у 2025
- Пільги учасникам війни — що відомо про догляд за ветеранами
- Баби більше не народять — в РПЦ РФ назвали росіянок розпусними
- Тест ПДР про розворот та лівий поворот — хто кому поступиться
- В Одесі з'явилася ще одна дошка — на честь кого
- Законність роботи одеських ресторанів та клубів без укриття